آسانیتو

تجربه مدیریت مجموعه آسان تر از همیشه

معرفی آسانیتو

سامانه جامع سازمانی آسانیتو یک نرم افزار یکپارچه CRM، حسابداری، بازاریابی، فروش و مدیریت منابع انسانی با رویکردی مدرن و دیجیتال می‌باشد. شما در آسانیتو قادر به مدیریت کامل تعاملات خود با مشتریان و افراد سازمان هستید و با دنبال کردن گزارشات دقیق و نموداری میتوانید تصمیمات استراتژیک و اقدامات راهبردی را خیلی آسان تر از قبل اخذ نموده و انجام دهید.

هم‌تراز با برترین‌های دنیا!

نگاه ما در آسانیتو یک نگاه جهانی بوده و تمام تلاش ما ارائه امکاناتی با استانداردها و UX بروز جهان در زمینه نرم افزارهای مدیریتی و مالی می‌باشد. در واحد R&D آسانیتو بهترین نرم افزارهای دنیا بررسی و امکانات مناسب آنها با در نظر گرفتن شرایط و قوانین کسب و کارهای ایران بومی سازی می‌شوند.

افتخار ما داشتن بروزترین قابلیت ها در چهارچوبی منحصر به فرد و مناسب کسب و کارهای شماست.

امکانات آسانیتو

CRM

یکی از مهمترین قسمت های هر سامانه جامع، قسمت CRM آن می‌باشد. ما در آسانیتو با استانداردهای بروز این حوزه یک سامانه CRM با تجربه کاری منحصر به فرد ایجاد کرده‌ایم

مدیریت سطوح دسترسی

در آسانیتو شما محدود به تعریف نقش های از پیش مشخص شده نیستید. بسته به نیاز و صلاحدید خود تمام جزئیات دسترسی ها را برای کاربران خود ویرایش و شخصی سازی کنید. مشاهده، ثبت، ویرایش، حذف، بارگیری و هر فعالیت دیگری به انتخاب و با مجوز شما برای هر یک از کاربرانتان فعال خواهد شد.

داشبورد یکپارچه

اولین نگاه شما برای تصمیم گیری کافیست. داشبورد یکپارچه آسانیتو تمام اطلاعاتی که مورد نیاز شما میباشد در یک نگاه به شما ارائه میکند. لاگ تمام فعالیت های سازمان به همراه گزارشات نموداری در داشبورد تصمیم گیری‌های استراتژیک را برای شما آسان می‌کند.

پرداخت آنلاین فاکتورها

دریافت مطالبات را برای خودتان آسان کنید. با بهره گیری از سامانه پرداخت آنلاین، مشتریان شما قادر خواهند بود صورت حساب های خودشان را به صورت آنلاین پرداخت و فاکتورهای خود را تسویه نمایند.

سیستم صدور فاکتور

چابکی یک مجموعه در صدور صورت حساب‌ها و پیش فاکتورهای مشتریان خود منجر به سرعت بالاتر در فروش و نقد کردن مطالبات آن مجموعه خواهد شد. در آسانیتو سامانه صدور فاکتور با در نظر گرفتن تمامی نیازهای این قسمت به شما امکان صدور سریع و آسان صورت حساب ها را می‌دهد.

حسابداری

نرم افزار حسابداری جزو ارکان اساسی هر کسب و کاری می‌باشد. دشواری مدیریت اسناد مالی و بروز رسانی نرم‌افزارها از جمله مشکلاتی می‌باشد که کارشناسان و مدیران مالی با آن روبرو هستند. ما با نگاه نو به فرآیند های مالی، تجربه ای متفاوت در این حوزه خلق کرده ایم.

سرویس‌های آسانیتو

همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید!

۰۲۱-۸۸۹۸۵۸۰۴-۵